Najnowsze artykuły

Lody proteinowe - zdrowsza alternatywa

Lody proteinowe, dzięki swojej niższej zawartości cukru i większej ilości białka, mogą stanowić element zdrowszej diety. Pomimo tego, że są bardziej...

Czytaj Więcej

Bezglutenowe owsiane babeczki z jagodami i białą czekoladą

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę współpracować z Wild Blueberries, które zasponsorowało dzisiejszy wpis.

Jesteście już fanami moich czekoladowych owsianych babeczek z masłem orzechowym? Są one najbardziej popularnym przepisem na tym blogu - i słyszałam od niejednego z Was, że robicie ich porcję co tydzień! Całkowicie to rozumiem: Są satysfakcjonujące, nie za słodkie i idealne na śniadanie, przekąski i lunch boxy.

Oto nowy zwrot w stronę ukochanej owsianki: Wild Blueberry & White Chocolate.

Wiem, że biała czekolada jest bardzo popularna. Wiem, że to nawet nie jest technicznie czekolada. Biała czekolada znalazła się w tym przepisie zupełnym przypadkiem, po tym jak zauważyłam woreczek w mojej szafce na pieczywo, resztki z wakacyjnego przepisu, który przygotowałam. Postanowiłam wrzucić trochę do środka i zobaczyć, co się stanie.

Stały się dobre rzeczy! Białe perełki zmieniły je z dobrych na wspaniałe. A moje dzieci zajadały się nimi bez opamiętania. 12-letni gość w naszym domu zjadł dwa z rzędu i domagał się trzeciego.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś Wild Blueberries, powinieneś. Znajdują się w dziale z zamrażarkami, tuż obok innych mrożonych owoców. Ich mniejszy rozmiar jest idealny do tych owsianych kubków, ponieważ dostajesz więcej jagodowego koloru i smaku w każdym kęsie. (Mają też dwa razy więcej błonnika i przeciwutleniaczy niż zwykłe jagody).

Te owsiane miseczki są również bezglutenowe, jeśli to dla Ciebie ważne.

Gotowy do zrobienia porcji? Zdobądź przepis na Babeczki owsiane z dzikimi jagodami i białą czekoladą.

Bezglutenowe owsiane babeczki z dzikimi jagodami i białą czekoladą

Click To Tweet