Najnowsze artykuły

Lody proteinowe - zdrowsza alternatywa

Lody proteinowe, dzięki swojej niższej zawartości cukru i większej ilości białka, mogą stanowić element zdrowszej diety. Pomimo tego, że są bardziej...

Czytaj Więcej

Mini Brownie Wannabe Fudgy Bites - oczywiście bez zbóż!

Widzicie, odkąd zaczęłam robić własne mleko migdałowe, zafascynowałam się szukaniem kreatywnych sposobów na wykorzystanie miąższu, który zostaje.

I naprawdę mam na myśli FASCYNACJĘ! Używam jej wszędzie. Próbuję najróżniejszych rzeczy.

Podczas gdy jest to dla mnie niezwykle ekscytujące i może być idealną sytuacją dla tych z Was, którzy tak jak ja są zapalonymi "miłośnikami domowego mleka orzechowego", może to być nieco irytujące dla tych z Was, którzy tak naprawdę nie dbają o robienie własnego mleka, a co za tym idzie, nie mają dostępu do miąższu migdałowego.

Rzecz w tym, widzicie, że generuję tak dużo miąższu na cotygodniowej podstawie teraz, po prostu MUSZĘ znaleźć sposoby, aby go wykorzystać; Znacie mnie, nie mogę pozwolić, aby jakiekolwiek jedzenie się zmarnowało!

Niestety, lub szczęśliwie, w zależności od tego, pod jakim kątem spojrzysz na tę kwestię, wiele z moich eksperymentów nie spełnia moich standardów i nigdy nie trafi na tę stronę.

Ale te przepisy, które się tu znajdą, są zazwyczaj WARTE wypróbowania. Prawdopodobnie nawet warto zrobić partię mleka tylko po to, aby uzyskać miąższ!

Ten z pewnością pasuje do tego rachunku!

Te super słodkie i dekadenckie małe brownie wannabe fudgy bites naprawdę żyją do ich nazwy. W rzeczywistości, są one o sto razy lepsze niż wyglądają na zdjęciach. Będziesz musiał mi wybaczyć, byłem na telefonie, czynienia cytaty ubezpieczenia samochodu dla mojego syna, podczas gdy biorąc te zdjęcia. Niekoniecznie najlepsze warunki do czerpania inspiracji i wyciągania niesamowitych rezultatów, widzicie?

Ale uwierzcie mi, one są bosko dobre. Tak gęste i kruche i słodkie i super czekoladowe... plus, wypełnią cię i utrzymają cię zadowolonym przez dość długi czas!

Stanowią świetną przekąskę lub lekkie śniadanie w podróży. Aha, i zdrowy deser też, czemu nie? Tylko nie przesadzaj, jeśli masz zamiar mieć je na deser, bo mówię ci, że są bardzo sycące!

Ponadto, jestem całkiem pewien, że regularne migdałów mączki można zastąpić pulpy migdałowej bez naprawdę wpływając na integralność przepisu, i że wiele prawdopodobnie odnosi się do wszystkich przepisów, które nazywają dla pulpy.

Zaufaj mi, są one zdecydowanie warto eksperymentować, jeśli nie masz pulpy migdałowej na rękę.