Najnowsze artykuły

Cztery powody, dla których nie chudniesz...

Odciąłeś się od chleba, naładowałeś się avo i stałeś się profesjonalistą w obliczaniu węglowodanów. Ale pomimo dużego wysiłku, wyniki są...

Czytaj Więcej

Moje 5 ulubionych porannych smoothie

Nie jestem osobą, która lubi śniadania. Nie jestem głodna aż do połowy rana, a nawet wtedy nie lubię niczego ciężkiego ani bogatego. Dlatego smoothies to idealny pierwszy posiłek dnia. Oto pięć kombinacji, które są u nas na porządku dziennym:

Koktajl śniadaniowy z masłem orzechowym

Stworzyłam ten napój, aby dostarczyć trochę pożywienia mojemu piątoklasiście przed szkołą, ale stał się on również jednym z moich ulubionych. Pamiętaj, aby użyć tej sztuczki dostałem od czytelnika: Namocz swoje daktyle w małym naczyniu z mlekiem w lodówce na noc przed. Będą one mieszać się o wiele łatwiej. Pobierz przepis.

Czekoladowy Smoothie z Masłem Orzechowym

Zaczęłam je robić kilka lat temu, kiedy próbowałam dwutygodniowego wyzwania bez dodatku cukru. Jeśli szukasz czekoladowej konsystencji koktajlu bez żadnych dodatków słodzących, to jest to Twój napój! Możesz też dodać łyżeczkę miodu, jeśli nie jest wystarczająco słodki. Zdobądź przepis.

Zielone Smoothie brzoskwinia i wanilia

Na tę kombinację natknęłam się pewnej zimy podczas szczególnie zimnego okresu. Możesz również zamienić mrożonego ananasa lub mango. Niesłodzone waniliowe mleko migdałowe nadaje mu bogaty smak. Zdobądź przepis.

Smoothie z jabłek z masłem orzechowym

Stworzyłam to smoothie dla Stemilt Growers, jako część ich Rady Kuchni. Potrzebowali przepisu na regenerujący smoothie, w którym znalazłyby się jabłka. Z dobrą równowagą węglowodanów i białka, to pasuje do rachunku - ale jest to również pyszny napój, jeśli jesteś po prostu wylegiwanie się w swoich spodniach jogi. Zamrażanie mleka czekoladowego w kostkach jest kluczowe dla uzyskania gęstej, spienionej konsystencji. Jest to również idealne smoothie dla tych, którzy nie lubią bananów. Zdobądź przepis.

Zielone smoothie, które można dostosować do własnych potrzeb

Bazując na bananie, zieleninie, innych owocach i dodatkach (takich jak siemię lniane czy orzechy), możesz stworzyć wiele różnych wariantów. Jeszcze lepiej, zapakuj je w torebki z zamkiem błyskawicznym, aby przechowywać je w zamrażarce. Następnie wrzuć ich zawartość plus wodę lub mleko (mleczne lub nie) do blendera i gotowe. Czytaj więcej.

Jakie są TWOJE ulubione poranne smoothie?

Ujawnienie: Cieszę się, że mogę być częścią Stemilt Growers' Kitchen Council i otrzymałam wynagrodzenie za poświęcony czas. Jak zawsze, wszystkie opinie wyrażone tutaj są moje własne.